english version
firma oferta polityka jakości aktualności kontakt Eldom Fresh
firma oferta polityka jakosci aktualnosci kontakt Eldom Fresh
Zamrażalnia 
owoców i warzyw

ELDOM

  

 

EldomFirma „ELDOM” istnieje od 1991 roku. Pierwszym rodzajem działalności, prowadzonym do dziś, była dystrybucja i serwis sprzętu RTV i AGD. Zamrażalnia owoców i warzyw, powstała w 1996r. na bazie zakładu przetwórczego o długiej tradycji w branży przetwórstwa owocowo - warzywnego, sięgającej początku lat 60-tych. Obecnie „ELDOM” jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o wyłącznie polskim kapitale. Od kilku lat jest znaczącym dostawcą mrożonych warzyw i owoców w opakowaniach przemysłowych dla renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Firma specjalizuje się w produkcji mrożonych warzyw, takich jak: cebula, cukinia, pomidor, rabarbar, por, a także mrożonych owoców: truskawka, wiśnia. W zależności od możliwości w danym sezonie, przetwarzane są również porzeczki czerwone oraz porzeczki czarne. Produkty sprzedawane są głównie w opakowaniach przemysłowych: oktabiny, worki papierowe i plastikowe, kartony. Znaczącą część sprzedaży, stanowią również mrożonki w opakowaniach cateringowych. Z roku na rok wzrasta również produkcja wyrobów pakowanych w woreczki foliowe o wadze od 300g do 2500g. Produkcja odbywa się zgodnie ze standardami Polskich Norm Jakościowych oraz norm wewnątrzzakładowych. W przypadku szczególnych wymagań naszych Odbiorców, firma podejmuje produkcję wyrobów według ich specyfikacji. 

Dobra kondycja firmy, pozwala na ciągły rozwój technologiczny oraz rozbudowę zakładu, co bezpośrednio przekłada się na uzyskiwanie coraz lepszych parametrów produkcyjnych. W dalszej kolejności, gwarantuje to zadowolenie współpracujących z nami czołowych firm z branży spożywczej w kraju i zagranicą. 

W 2003 roku firma uzyskała Certyfikat ISO-HACCP 9001-2000, a dwa lata później Certyfikat Standardu BRC. W roku 2009 firma uzyskała kolejny Certyfikat ISO 22 000-2005r.Wszystkie Systemy Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności w firmie „ELDOM”, nadzoruje Lloyd’s Register. Firma „ELDOM” przywiązuje ogromną uwagę do bezpieczeństwa swoich wyrobów. Zgodnie z wymogami posiadanych certyfikatów jakościowych, zapewniona jest pełna identyfikacja wszystkich wyprodukowanych towarów. W 2007 roku została utworzona Grupa Producentów Owoców i Warzyw, poprzez którą można prowadzić kontrolę produktu finalnego, rozpoczynając od momentu zakupu nasion wybranych odmian, poprzez dobór odpowiednich środków ochrony roślin oraz nawozów stosowanych na polu, do kontroli podczas samego procesu technologicznego.

Firma oraz plantacje z których pochodzi surowiec, zlokalizowane są w północnej części Polski, gdzie nie rozwinął się przemysł, w związku z czym, środowisko naturalne sprzyja produkcji zdrowej żywności. Na bazie wielu certyfikowanych plantacji ekologicznych, firma „ELDOM”, od kilku już lat, rozwija z dużym powodzeniem przetwórstwo oraz sprzedaż owoców i warzyw ekologicznych. Obecnie jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów działalności firmy.

Przewodnim mottem działania firmy, jest zawsze uzyskanie najwyższej satysfakcji klienta, która przekłada się bezpośrednio na wzrost obrotów firmy. Wszyscy pracownicy firmy „ELDOM”, dokładają wszelkich starań, aby realizacja bieżących zamówień, czy też kontraktów długoterminowych, jak również oferowane towary, były zawsze zgodne z oczekiwaniami klientów. 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej załogi, współpraca z naszą firmą staje się czystą przyjemnością. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!