english version
firma oferta polityka jakości aktualności kontakt Eldom Fresh
firma oferta polityka jakosci aktualnosci kontakt Eldom Fresh
Zamrażalnia 
owoców i warzyw

ELDOM

 

 

 

Pierwszoplanowym celem naszej spółki, jest produkowanie smacznej, zdrowej i bezpiecznej żywności mrożonej, która w pełni zaspokoi wymagania naszych klientów. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez ciągłe udoskonalanie i wzbogacanie oferowanej gamy naszych produktów. 
Dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych oraz podejmowaniu się produkcji nowych wyrobów, pragniemy jak najbardziej sprostać wymaganiom naszych klientów. Spełnianie tychże oczekiwań oraz ciągłe nowe wyzwania w tym zakresie, zapewniają firmie warunki do stałego rozwoju i co za tym idzie, skutecznie podwyższają jakość funkcjonowania firmy we wszystkich aspektach jej działalności i umacniają pozycję firmy na rynku.

Przeprowadzane szerokie inwestycje, szkolenia pracowników, w celu doskonalenia pracy i zwiększenia ich kompetencji, jak również szkolenia naszych dostawców surowca, mają na celu zapewnienie naszym klientom pełnego bezpieczeństwa oferowanej żywności.

Jednocześnie, podejmowane przez nas działania, przeprowadzane są z zachowaniem ogromnej dbałości o czystość środowiska naturalnego.

Potwierdzeniem naszych starań, w zakresie zapewnienia najwyższych standardów funkcjonowania firmy, są wdrożone przez nas systemy zapewnienia jakości:
ISO 9001:2000 w 2003 roku,
BRC British Retail Consortium w 2005 roku,
ISO 22000:2005 w 2009 roku.

Powyższe systemy, podlegają ciągłemu nadzorowi firmy Lloyd’s Register

W związku z ekspansją na rynek północnoamerykański, firma ELDOM uzyskała również certyfikat Agencji Żywności i Leków USA (FDA – Food and Drug Administration).

ECO BRC ISO